GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 10357920
nr 1035 7920
Kanna
+ skål+ fat, Bland annat Royal Copenhagen
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 maj 2016
kl 19:57:20
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr